KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17223375
nr 1722 3375
Marie-Louise Ekman
(f. 1944), Sverige
"Jag har ingen humor". Signerad 1993. Blandteknik, bildmått: 28x24 cm, Bladets mått: 32x27 cm, oramat löst blad
Kondition: kantskador
Utrop:
20.000 kr
Såld:
15.000 kr
måndag 8 september 2025
kl 20:54:04
8/9 20:49:04
Marie-Louise Ekman
Läs mer om Marie-Louise Ekman