ART / Lithographs / Litograph in colors 16185296
nr 1618 5296
Hans Ekvall
(f. 1918), Sverige
Hans Ekvall (b. 1918), Sweden. Still life with flowers, signed. Numrerad 207/250. Litograph in colors, Image dimensions: 44x52. Sheet: 57x63 cm, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, Blomsterstilleben, Signerad. Numrerad 207/250. Färglitografi, bildmått: 44x52. Bladets mått: 57x63 cm, oramat löst blad
Hans Ekvall, born 1918, Swedish painter.
300
SEK 100
Monday May 6 2024
at 20:08:18
6/5 18:41:18