ART / Lithographs / Färglitogarfier 9129022
nr 912 9022
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Färglitogarfier , 2 st, Hans Arnold (1925-2010), 360-upplaga, 'Jätten Mummburra' och 'trollet och människobarnet', bladets mått: 58x44
Condition: löst blad
1000
SEK 700
Monday September 15 2014
at 18:01:17
15/9 10:48:10
- Thema-auction
Sep 15
Read more about Grafik
Hans Arnold
Read more about Hans Arnold