KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15914168

nr 1591 4168

1800-tal, Landskap med figurer. Ej signerad. Olja på duk, 36x49 cm, yttermått inklusive ram: 45x58 cm

Kondition: skadad duk

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 22 januari 2024
kl 18:43:23

22/1 17:48:08 1      Vinnande bud
22/1 17:48:53 1      justering av budtak