KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17409065

nr 1740 9065

Sven Ljungberg

(1913-2010), Sverige

Etsning, Signerad. Bildmått: 26x18cm, yttermått inklusive ram: 47x37cm

Utrop:

500 kr

måndag 17 november 2025
kl 18:48:13

Sven Ljungberg

Läs mer om Sven Ljungberg