ART / Lithographs / Graphic art 9671169
nr 967 1169
GRAPHIC ART
6 parts. efter Anders Zorn, sheet: 45x29,
6 st. efter Anders Zorn, bladets mått: 45x29
1000
SEK 500
Monday June 15 2015
at 20:08:55
14/6 20:18:26