KONST / Litografier / Grafiska blad 9671169
*
nr 967 1169
Grafiska blad
6 st. efter Anders Zorn, bladets mått: 45x29
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 juni 2015
kl 20:08:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/6 20:18:26
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders zorn grafiska blad litografier
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:43
-
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:31
*
Grafiska blad
nr 967 1169
Grafiska blad
6 st. efter Anders Zorn, bladets mått: 45x29
| Utrop: | 1.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 15 juni 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 14/6 20:18:26 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders zorn grafiska blad litografier
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:43 -
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:31



