ART / Lithographs / Litograph in colors 10983687
nr 1098 3687
Erik H Olson
(1909-1995), Sverige
Erik H Olson (1909-1995), 85/100, sheet: 59x67,
LITOGRAPH IN COLORS, Erik H Olson (1909-1995), 85/100, bladets mått: 59x67
600
SEK 100
Monday Mars 27 2017
at 19:23:06
27/3 18:27:59
Erik H Olson
Read more about Erik H Olson