FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 9111554
nr 911 1554
ARMCHAIRS
1 par + 1 par stolar, wear, damages.
1 par + 1 par stolar
Condition: slitage, skador
1000
SEK 1600
Monday September 15 2014
at 19:54:25
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.500 kr