ART / Oil paintings / Oil paintings 17493026
nr 1749 3026
OIL PAINTINGS
2 pcs, Claire View (b. 1957), Sweden. Signed, daterade 2015, 2016, "Coltellini", "Pettersson" Olja på duk, outer dimensions including frame: 37x28, 37x34 cm,
2 st, Claire View (f. 1957), Sverige. Signerad, daterade 2015,2016, "Coltellini", "Pettersson" Olja på duk, yttermått inklusive ram: 37x28,37x34 cm
1500
SEK 1000
Monday December 8 2025
at 20:47:35
8/12 20:42:35
- Thema-auction
Dec 8
Kvinnliga Konstnärer
Read more about Kvinnliga Konstnärer