MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 4845484
nr 484 5484
MIRROR
Lenght: ()
Gustaviansk stil, höjd: 83 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
1500
SEK 1600
Monday September 10 2007
at 16:00:00
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr
Den Gustavianska stilen