KONST / Litografier / Färglitografi 10884305
nr 1088 4305
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färglitografi, Olle Nyman (1909-1999), 223/240, signerad, motivet: 14x19
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 februari 2017
kl 19:21:21
1/2 21:56:56
150 kr
6/2 15:58:38
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman