KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 3124544
nr 312 4544
Kopparstick
3st, 1700-tal
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 3 maj 2004