KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 3342099
nr 334 2099
Akvarell
Guery, 1800-tal, soldater i fält, 15x23
Utrop:
300 kr
Såld:
950 kr
måndag 1 november 2004