MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 9535504

nr 953 5504

MIRROR

Karl-Johan, height: 88 cm, wear, damages.

Karl Johan, höjd: 88 cm

Condition: slitage, skador

600

SEK 100

Monday April 6 2015
at 19:48:30

4/4 12:47:01 1      Vinnande bud

Karl Johanstil/Empir
Senempiren