MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 9535504
nr 953 5504
MIRROR
Karl-Johan, height: 88 cm, wear, damages.
Karl Johan, höjd: 88 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 100
Monday April 6 2015
at 19:48:30
4/4 12:47:01
Karl Johanstil/Empir
Senempiren