ART / Lithographs / Litograph in colors 14346200
nr 1434 6200
LITOGRAPH IN COLORS
Gösta Gustavson. Signed, numbered 203/300. Litograph in colors. Sheet: 72x52, unframed,
Gösta Gustavson. Signerad, numrerad 203/300. Färglitografi. Bladets mått: 72x52, oramat löst blad
800
SEK 500
Monday November 29 2021
at 18:17:11
28/11 17:04:07