KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15249493

nr 1524 9493

Olof Arén

(1918-2003), Sverige

Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på duk, 45x36 cm, yttermått inklusive ram: 60x51 cm

Olof Arén, svensk bildkonstnär född 1918, död 2003 .

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 27 februari 2023
kl 18:01:02

Olof Arén

Läs mer om Olof Arén