ART / Oil paintings / Oil painting 9098378

nr 909 8378

OIL PAINTING

2 st, Oidentifierad konstnär, 1800-tal, Portal och landskap, monogramsignerad, CH, 12x19,

2 st, Oidentifierad konstnär, 1800-tal, Portal och landskap, monogramsignerad, CH, 12x19

SEK 700

Monday September 1 2014
at 20:59:36