KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyr 11482388

nr 1148 2388

Miniatyr

1800-tal, 10x8

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 4 december 2017
kl 20:07:56