ART / Lithographs / Litograph in colors 11391055
nr 1139 1055
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Stig Claesson Slas (1928-2008), Mapp med 5 blad, Vårdagjämning, Skeppsholmen, 1981, bladets mått: 47x63,
LITOGRAPH IN COLORS, Stig Claesson Slas (1928-2008), Mapp med 5 blad, Vårdagjämning, Skeppsholmen, 1981, bladets mått: 47x63
Stig Claesson Slas, born 1928 in Stockholm, dead 2008, Swedish painter.
1000
SEK 1100
Monday October 23 2017
at 19:32:45
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Robot)
- Thema-auction
Oct 23
Read more about Grafik
Stig Claesson Slas
Read more about Stig Claesson Slas