ART / Lithographs / Litograph in colors 17309080
nr 1730 9080
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Gunilla Mann (b. 1947), Sweden. Archipelago scene, "Här är dem sköna sommaren". Signed, numbered 179/375. Litograph in colors. Sheet: 43x60 cm, outer dimensions including frame: 62x78,
LITOGRAPH IN COLORS, Skärgårdsmotiv, "Här är dem sköna sommaren". Signerad, numrerad 179/375. Färglitografi. Bladets mått: 43x60 cm, yttermått inklusive ram: 62x78 cm
1200
SEK 1000
Monday October 13 2025
at 19:22:36
13/10 13:38:42
Gunilla Mann
Read more about Gunilla Mann