ART / Oil paintings / Oil paintings 13524498

nr 1352 4498

OIL PAINTINGS

2 pcs, Lysekil/Nordkoster. Signed. Oil on canvas, 34x74 respektive 28x100,

2 st, Lysekil/Nordkoster, Signerad. Olja på duk, 34x74 respektive 28x100 cm

600

Monday October 5 2020
at 20:56:06