KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12699126

nr 1269 9126

Lars Östling

(f. 1947), Sverige

Akvarell, Gotlandsmotiv. Signerad, daterad -83. Motivet: ca 30x40 cm

Lars Östling, svensk bildkonstnär född 1947.

Utrop:

500 kr

måndag 19 augusti 2019
kl 18:51:30

Lars Östling

Läs mer om Lars Östling