KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11386421

nr 1138 6421

Akvarell

Signerad L Rossi, Motiv från Forum Romanum, Rom, 20x28

Utrop:

1.000 kr

Såld:

350 kr

måndag 23 oktober 2017
kl 20:29:04