ART / Lithographs / Litograph in colors 7954008
nr 795 4008
Claes Folcker
(1940-2019), Sverige
Claes Folcker (b. 1940), Skärgårdsbåtar, subject size: 52x73, glass damage.
LITOGRAPH IN COLORS (F), Claes Folcker (f. 1940), Skärgårdsbåtar, motivets mått: 52x73
Condition: skadat glas
SEK 100
Monday December 3 2012
at 18:36:20
27/11 10:11:07
Claes Folcker
Read more about Claes Folcker