ART / Oil paintings / Oil painting 13636805

nr 1363 6805

OIL PAINTING

Stockholm, Sweden, signed. Oil on canvas, 60x50,

Stockholmsmotiv, Signerad. Olja på duk, 60x50 cm

Yes

SEK 300

Monday November 30 2020
at 20:56:24