Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 9873404



*

nr 987 3404


MIXED MEDIA

Bo Lindtrup, Stockholm, signed, -84, subject: 40x33,


Bo Lindtrup, Stockholmsmotiv, signerad, -84, motivet: 40x33


Estimate:

800

Sold:

SEK 1400

Auction date:

Monday October 19 2015
at 20:26:02


  • Bid history
Time Bidder Bid
14/10 22:09:48 1      600 kr
15/10 20:35:11 2      600 kr
15/10 20:35:11 1      600 kr (Robot)
16/10 09:16:23 3      800 kr
18/10 11:53:52 4      800 kr
18/10 11:53:52 3      800 kr (Robot)
18/10 12:07:08 4      1.000 kr
19/10 17:23:31 1      1.000 kr
19/10 17:23:31 4      1.000 kr (Robot)
19/10 17:23:43 1      1.100 kr
19/10 20:10:43 4      1.300 kr
19/10 20:14:37 1      1.300 kr
19/10 20:14:37 4      1.300 kr (Robot)
19/10 20:14:51 1      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik bo lindtrup motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige vattenfärg
  • 7048 WATERCOLOUR
    unidentified artist. No signature, "Eva den mondän..//
    Present: SEK 150

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:49
  • 6381 WATERCOLOUR
    Olof Walfrid Nilsson (1868-1956). Coastal scene. S..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:22
  • 6578 WATERCOLOUR
    Siri Magnus-Lagercrantz (1875-1944), Sweden. No si..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:22




Ladda ner broschyr