Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 13534627



*

nr 1353 4627


Tomasz Holuj

(f. 1947), Polen


Tomasz Holuj (b. 1947), Poland. 21x48,


MIXED MEDIA, 21x48 cm. Ej signerad


Tomasz Holuj, Polish painter, born in Krakow 1947.

Droit De Suite

Yes

Estimate:

500

Auction date:

Monday October 12 2020
at 20:16:35



  • Artist/Designer

Tomasz Holuj

Tomasz Holuj, Polish painter, born in Krakow 1947.

Read more about Tomasz Holuj
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik poland polen polish polsk tomasz holuj vattenfärg
  • 6678 WATERCOLOUR
    Erik Viktorson (b. 1912), Sweden. Signed, dated -9..//
     

    Auction ends
    in 10 days
    12 jan at 18:32
  • 6399 WATERCOLOUR
    Fredrik Frisendahl (1891-1984), Sverige. Signerad,..//
    Present: SEK 500

    Auction ends
    in 10 days
    12 jan at 18:10
  • 6303 WATERCOLOUR
    Hjalmar Falk (1856-1938), Sweden. Signed, Norrbro-..//
     

    Auction ends
    in 10 days
    12 jan at 18:57




Ladda ner broschyr