KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 3514383
nr 351 4383
Blandteknik
3 st, 1800-tal
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 7 mars 2005
1.200 kr
750 kr
850 kr
1.200 kr
ledande budet*