KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15528300
nr 1552 8300
Gunnar Stålbrand
(1925-2006), Sverige
Oljemålning, Kvinna vid grind. Signerad, daterad -48. Olja på duk, 64x39 cm, yttermått inklusive ram: 77x53 cm
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juli 2023
kl 19:44:33
17/7 18:23:04
Gunnar Stålbrand
Läs mer om Gunnar Stålbrand