KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Glasmålning 7908336
nr 790 8336
Glasmålning
Kina, 1800-tal, 41x28
Kondition: skador
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 november 2012
kl 18:07:26
200 kr
150 kr
250 kr
450 kr
450 kr