KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Glasmålning 7908336

nr 790 8336

Glasmålning

Kina, 1800-tal, 41x28

Kondition: skador

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 12 november 2012
kl 18:07:26