KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12914046

nr 1291 4046

Stig Månsson

(f. 1912), Sverige

Oljemålning, Kvinna. Signerad, daterad 1963. Olja på duk, 53x38 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 25 november 2019
kl 18:21:15