ART / Lithographs / Litograph in colors 13956264
nr 1395 6264
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Björn Krestesen (b. 1951), Sweden. "Organisk Form", ur sviten "Upptäckter i en å". Signed, numbered 46/200, dated -82. MM;: 64x50 cm, outer dimensions including frame: 81x64 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, "Organisk Form", ur sviten "Upptäckter i en å". Signerad, numrerad 46/200, daterad -82. MM;: 64x50 cm, yttermått inklusive ram: 81x64 cm
Björn Krestesen, Swedish painter, born 1951
300
Monday May 3 2021
at 18:08:36