KONST / Litografier / Färglitografi 10928061
*
nr 1092 8061
Färglitografi
Andreas Lundberg, 15/75, bladets mått: 50x40
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 februari 2017
kl 19:05:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/2 18:02:58
1
100 kr
27/2 18:04:28
1
Vinnande bud
27/2 19:00:51
2
150 kr
27/2 19:00:51
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andreas lundberg färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43
-
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1092 8061
Färglitografi
Andreas Lundberg, 15/75, bladets mått: 50x40
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 27 februari 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 27/2 18:02:58 | 1 | 100 kr |
| 27/2 18:04:28 | 1 | Vinnande bud |
| 27/2 19:00:51 | 2 | 150 kr |
| 27/2 19:00:51 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andreas lundberg färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43 -
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31



