Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 15395011



*

nr 1539 5011


Filiph Jakobsson

(f. 1988), Sverige


Filiph Jakobsson (b. 1988), Sweden. "Colorsplash". Signed. Akryl / epoxy på duk. Mixed media, 45x30 cm, unframed,


MIXED MEDIA, "Colorsplash". Signerad. Akryl / epoxy på duk. Blandteknik, 45x30 cm, oramad


Filiph Jakobsson, Swedish painter born 1988.

Withdrawn

Auction date:

Monday May 8 2023
at 20:00:00



  • Artist/Designer

Filiph Jakobsson

Filiph Jakobsson, Swedish painter born 1988.

Read more about Filiph Jakobsson
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akryl akvarell akvareller blandteknik epoxy på duk filiph jakobsson olja oljemålning svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
  • 6678 WATERCOLOUR
    Erik Viktorson (b. 1912), Sweden. Signed, dated -9..//
     

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 18:32
  • 6399 WATERCOLOUR
    Fredrik Frisendahl (1891-1984), Sverige. Signerad,..//
    Present: SEK 500

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 18:10
  • 6303 WATERCOLOUR
    Hjalmar Falk (1856-1938), Sweden. Signed, Norrbro-..//
     

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 18:57




Ladda ner broschyr