Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 3088208



*

nr 308 8208


Akvarell

Parismotiv, 30x47


Utrop:

100 kr

Såld:

150 kr

Sista tid för bud online:

måndag 5 april 2004
kl 16:00:00


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
30/3 12:48:45 1      100 kr
3/4 14:36:49 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller frankrike fransk franskt motiv från paris parismotiv vattenfärg
  • 6381 Akvarell
    Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    26 jan kl 20:22
  • 8063 Collage
    Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    26 jan kl 20:20




Ladda ner broschyr