KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11391043
nr 1139 1043
Jim Dine
(f. 1935), USA
Etsning, Jim Dine (f. 1935), signerad, Artists proof, 1964, bladets mått: 42,5x52,5
Jim Dine, amerikansk popkonstnär, född 1935.
Utrop:
10.000 kr
Såld:
8.000 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 19:36:21
22/10 21:16:46
23 okt