MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 5613337
nr 561 3337
Stolar
3st, 1800-tal, vitmålade
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
950 kr
måndag 19 januari 2009
kl 18:48:08
300 kr
300 kr
500 kr
550 kr
900 kr
700 kr
800 kr
900 kr