ART / Oil paintings / Oil painting 13789295
nr 1378 9295
OIL PAINTING
no signature. Oil on panel, 44x57cm, yttermått inklusive ram: 46, 5x60cm, stains.
Ej signerad. Olja på pannå, 44x57cm, yttermått inklusive ram: 46,5x60cm
Condition: fläckar
300
SEK 100
Monday February 15 2021
at 18:36:02
14/2 16:12:41