KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12354485
nr 1235 4485
Ditti Hood
(1921-1998), Sverige
Oljemålning, Ditti Hood (f. 1921), Sverige. Berglandskap. Signerad, daterad -57. Olja på duk, 57x68 cm
Ditti Hood, svensk bildkonstnär född 1921, död 1998.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 februari 2019
kl 18:50:11
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr