KONST / Litografier / Färglitografi 11525203

nr 1152 5203

Färglitografi

Stockholmsmotiv, signerad och numrerad 75/150, motivet: 28x41

Utrop:

800 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 11 december 2017
kl 20:38:23