ART / Lithographs / Giclée 13744005
nr 1374 4005
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Anita Paulsson (b. 1942), Sweden. "Stilla". Signed, numbered 24/60. Subject: 18x28 cm, unframed,
Gicléetryck, "Stilla". Signerad, numrerad 24/60. Motivet: 18x28 cm, oramat löst blad
Anita Paulsson, Swedish painter born 1942.
SEK 100
Monday January 25 2021
at 20:50:00
22/1 11:06:39