![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Diverse / Ishink 8949401
*
nr 894 9401
Ishink
Orrefors, höjd: 19
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 18:27:30
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/5 16:21:16
1
250 kr
11/5 11:35:58
2
200 kr
11/5 11:36:16
2
300 kr
11/5 19:44:09
3
400 kr
12/5 11:47:02
1
450 kr
12/5 18:07:00
2
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ishink orrefors
-
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:21
-
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22
-
4190 Hänglås
Antikt, järn. Med nyckel, Längd: 26 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
4200 Hänglås
modell äldre, metall, med nyckell. 16 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:28
-
4195 LÃ¥s
1700-tal, Järn. Längd: 22 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:18
-
5193 Pipställ
1950-tal, + 1 pipa. Längd: 16 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:41
*
Ishink
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 9401
Ishink
Orrefors, höjd: 19
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/5 16:21:16 | 1 | 250 kr |
11/5 11:35:58 | 2 | 200 kr |
11/5 11:36:16 | 2 | 300 kr |
11/5 19:44:09 | 3 | 400 kr |
12/5 11:47:02 | 1 | 450 kr |
12/5 18:07:00 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{99860D3E-4127-4939-AB90-C100C86E6DA0}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ishink orrefors
-
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:21 -
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22 -
4190 Hänglås
Antikt, järn. Med nyckel, Längd: 26 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
4200 Hänglås
modell äldre, metall, med nyckell. 16 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:28 -
4195 LÃ¥s
1700-tal, Järn. Längd: 22 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:18 -
5193 Pipställ
1950-tal, + 1 pipa. Längd: 16 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:41