KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12645460

nr 1264 5460

Sven Svensson

(1906-1999), Sverige

Oljemålningar, 2 st, "Beslöjad sol & Susannas flöjel". Signerade. Olja på pannå, 16x19 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 15 juli 2019
kl 20:50:30