KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 13878133
nr 1387 8133
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Blyerts, Signerad. Motivet: 16x20cm, yttermått inklusive ram: 57x47cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 mars 2021
kl 20:07:14
25/3 21:47:25