KONST / Litografier / Färglitografi 13824311
nr 1382 4311
Per Julius
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 268/275. Motivet: 48x33cm, bladets mått: 62x45cm, oramat löst blad
Per Julius, född 1951 i Örnsköldsvik, svensk målare, grafiker och illustratör.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 mars 2021
kl 18:56:05
27/2 00:52:33
Per Julius
Läs mer om Per Julius