KONST / Litografier / Litografier 13899393
nr 1389 9393
Litografier
2 st, Napoleon, Mahognyramar, yttermått inklusive ram: 55x40 cm. Ej signerad
Kondition: skadad glasskiva
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 april 2021
kl 19:04:42
200 kr
250 kr
350 kr
450 kr
600 kr