KONST / Litografier / Litografier 13899393

nr 1389 9393

Litografier

2 st, Napoleon, Mahognyramar, yttermått inklusive ram: 55x40 cm. Ej signerad

Kondition: skadad glasskiva

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 5 april 2021
kl 19:04:42