ART / Etchings etc / Colour etching 12577501
nr 1257 7501
Josefin Wedel-Allgulin
(f. 1958), Sverige
Josefin Wedel-Allgulin (b. 1958), Sweden. Stövlar i snön. Signed, numbered 11/90. Subject: 25x20 cm,
COLOUR ETCHING, Stövlar i snön. Signerad, numrerad 11/90. Motivet: 25x20 cm
Josefin Wedel-Allgulin, Swedish painter born 1958.
300
Monday May 27 2019
at 19:02:28
Josefin Wedel-Allgulin
Read more about Josefin Wedel-Allgulin