KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12253392
nr 1225 3392
Oidentifierad konstnär, Signerad Ekblom, porträtt av Justitierådet J A Södergren, 1800-tal, olja på duk, signerad, 64x54
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 december 2018
kl 20:39:23
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)