KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12178505

nr 1217 8505

Leopold Fare

(1926-1996), Sverige

Oljemålning, I trädgården, signerad. Olja på duk, 80x97 cm

Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 19 november 2018
kl 18:26:25

Leopold Fare

Läs mer om Leopold Fare