KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7652057
nr 765 2057
1800-tal, Porträtt, 42x33
Kondition: krackeleringar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 18 juni 2012
kl 19:15:44
700 kr
1.000 kr